Αξιολόγηση προσφορών εκδρομής Γ' Λυκείου 2017

Θέμα: Αξιολόγησηπροσφορών για την 5ήμερη εκδρομή Γ?Λυκείου

Σήμερα Δευτέρα και ώρα 12:15 μ.μ. 13 Φεβρουαρίου 2017 στο Γραφείο του Γενικού Λυκείου Αλιάρτου συνήλθε σε σώμα και συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών που ορίστηκε με την υπ?αριθμό 2η/13.2.2016 πράξη-απόφαση του Δ/ντη ΓΕΛ Αλιάρτου για την ανάθεση της διεξαγωγής της 5ήμερης εκδρομής Γ?Λυκείου στην Θεσσαλονίκη με παρόντες τους:

1.Καλαμπαλίκη Παναγιώτη /Πρόεδρο

2.Μπόμη Παναγιώτα/ Μέλος-Εκπαιδευτικός

3.Κοτρονόπουλο Δημήτρη /Μέλος-Εκπαιδευτικός

4.Αβράμπου Μαρία /Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

5.Αλαμπάση Δημήτριο/ Εκπρόσωπος Μαθητών Γ?Λυκείου

Η επιτροπή προχώρησε στην διαδικασία αξιολόγησης σύμφωνα με την Υ.Α. 129287|Γ2|10.11.2011 αφού παρέλαβε τέσσερις κλειστές προσφορές από τα πρακτορεία:

1.LOKRIS

2.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ TRAVEL

3.ΤΣΟΤΡΑΣ ΝΙΚ. Κ ΣΙΑ Ε.Ε.

4.MELEMIS TRAVEL

Η προσφορά του πρακτορείου Connectiontravel παρεδόθη από το ταχυδρομείο μετά το πέρας της διαδικασίας. Αποσφράγισε τους φακέλους που κατατέθηκαν από τα παραπάνω ταξιδιωτικά γραφεία και αφού ελέγχθηκαν τα δικαιολογητικά σύμφωνα με την προκήρυξη

Αποφασίζει

Την ανάθεση της πολυήμερης εκδρομής της Γ?Λυκείου στη Θεσσαλονίκη στο γραφείο ??LOKRIS?? με την οικονομική προσφορά συγκριτικά με την διαβάθμιση των Ξενοδοχείων (CapsisHotelcat 4* 189 ευρώ ανά μαθητή).Εξουσιοδοτείται ο Δ/ντης του σχολείου να υπογράψει τη σχετική σύμβαση. Γι?αυτό έγινε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Ο Πρόεδρος                                         Τα μέλη