Αξιολόγηση προσφορών εκδρομής Β? Λυκείου 2017

Πράξη 5η

Θέμα: Αξιολόγησηπροσφορών για την 3ήμερη εκδρομή Β? Λυκείου

Σήμερα Δευτέρα και ώρα 13:00 μ.μ. 6 Μαρτίου 2017 στο Γραφείο του Γενικού Λυκείου Αλιάρτου συνήλθε σε σώμα και συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών που ορίστηκε με την υπ? αριθμό 4η/06.03.2017 πράξη-απόφαση του Δ/ντη ΓΕΛ Αλιάρτου για την ανάθεση της διεξαγωγής της 3ήμερης εκδρομής Β? Λυκείου στα Ιωάννινα στα πλαίσια του Προγράμματος Αγωγής Σταδιοδρομίας με παρόντες τους:

1.Καλαμπαλίκη Παναγιώτη /Πρόεδρο

2.Τσακνάκη Χαϊδούλα / Μέλος-Εκπαιδευτικός

3.Φωτογιαννοπούλου Κωνσταντίνα /Μέλος-Εκπαιδευτικός

4.Τόσκα Κωνσταντίνο / Εκπρόσωπο μαθητών Β΄ Λυκείου

Η Αβράμπου Μαρία εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων δεν κατέστη δυνατόν να παρευρίσκεται. Η επιτροπή προχώρησε στην διαδικασία αξιολόγησης σύμφωνα με την Υ.Α. 129287|Γ2|10.11.2011 αφού παρέλαβε δύο (2) κλειστές προσφορές από τα πρακτορεία:

1.ΤΣΟΤΡΑΣ Ν. κ ΣΙΑ Ε.Ε.

2.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ TRAVEL

Αποσφράγισε τους φακέλους που κατατέθηκαν από τα παραπάνω ταξιδιωτικά γραφεία και αφού ελέγχθηκαν τα δικαιολογητικά σύμφωνα με την προκήρυξη

Αποφασίζει

ομόφωνα την ανάθεση της τριήμερης εκδρομής της Β? Λυκείου στα Ιωάννινα στο γραφείο ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ TRAVELμε την οικονομική προσφορά συγκριτικά με την κατηγορία του Ξενοδοχείου (HOTELDOVITELBOUTIQUE100,5 ευρώ ανά μαθητή). Εξουσιοδοτείται ο Δ/ντής ? πρόεδρος να υπογράψει τη σχετική σύμβαση. Γι? αυτό έγινε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Ο Πρόεδρος                                         Τα μέλη